همین امروز می‌تونی کسب و کار خودت رو شروع کنی!

همین حالا ثبت‌نام کن!
ورود و ثبت نام

آزمون فنی و حرفه ای

توضیحات آزمون سازمان فنی و حرفه ای

nikoupardazesh

آزمون فنی و حرفه ای

کارآموزان آموزشگاهها  نیکوپردازش، پس از پایان دوره و ثبت نام جهت آزمون فنی و حرفه ای و تعین زمان امتحان تئوری (از شنبه تا چهارشنبه بجز ایام تعطیل) ، ثبت نام کار آموز انجام شده و از طرف آموزشگاه به اطلاع کارآموز رسیده خواهد شد .

صدور و تحویل کارت

فقط ۳ روز قبل از تاریخ تعیین شده برای آزمون کارت ورد به جلسه در سایت فنی حرفه ای قرار خواهد گرفت ،برای گرفتن کارت میتوانید به صورت پرینت شده از آموزشگاه یا عکس آن را از طریق شبکه های اجتماعی دریافت نمایید.

تذکر

  • برای آزمون تئوری همراه داشتن کارت شناسایی معتبر الزامی است (کارت ملی یا شناسنامه جدید که کارت ملی داخل آن درج شده باشد)
  • حتما یک ساعت قبل از آزمون در محل آزمون باشید

 

nikoupardazesh

شروط قبولی در آزمون

حداقل نمره آزمون تئوری
نمره ۵۰%
حداقل نمره آزمون عملی
نمره ۷۰%
شرط معدل : عملی ۷۵% + تئوری ۲۵%
نمره ۷۰%

برگزاری آزمونهای عملی

بعد از اعلام نتایج تئوری افرادی که حد اقل نمره قبولی ( ۵۰ ) را در آزمون تئوری کسب نموده باشند توسط مراکز جهت آزمون عملی معرفی می گردند و آزمون عملی تحت نظارت کمیته ارزشیابی برگزار می گردد. ساعت و محل آزمون بین یکهفته تا سه روز قبل از امتحان به آموزشگاه اعلام میگردد و آموزشگاه به اطلاع افراد میرساند. توجه : برای آزمون عملیکارت صادر نمی شود،فقط همراه داشتن کارت شناسایی معتبر الزامی است

nikoupardazesh
nikoupardazesh

اعلام نتایج آزمون عملی

پس از برگزاری آزمون های عملی نتایج اخذ شده به اطلاع آموزشگاه ه خواهد رسید و آموزشگاه نیز نتایج را به اصلاع کارآموزان می رساند .

گواهینامه الکترونیک

درراستای تحقق دولت الکترونیک ، گواهینامه های سازمان آموزش فنی و حرفه ای به صورت الکترونیکی صادر و به مهارت آموختگان اعطا می شود. جهت استعلام گواهینامه های الکترونیکی به لینک زیر مراجعه و شماره شناسائی درج شده بر روی گواهینامه الکترونیکی و کد ملی را وارد نموده و اطلاعات کلیه گواهینامه های اخذ شده را مشاهده نمایید. استعلام های مورد نیاز دستگاههای مختلف نیز به همین روش صورت می پذیرد.

nikoupardazesh

محل برگزاری آزمونهای فنی و حرفه ای

مرکز شماره ۵ (مرکز سنجش)

مرکز آموزش فنی و حرفه ای شماره ۵ شهید مروتی

مرکز شماره ۴ (شهید بهرامی)

مرکز آموزش فنی و حرفه ای شماره ۴ شهید بهرامی

مرکز شماره ۹ (شهید چمران)

مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید چمران شماره ۹

×