درباره ما

درباره آموزشگاه نیکوپردازش

آموزشگاه فناوری اطلاعات نیکو پردازش در سال ۱۳۸۸ با مجوز رسمی از سازمان فنی حرفه ای ( وابسته به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ) تاسیس گردید. این آموزشگاه از همان ابتدای فعالیت خود، با شناسایی نیازهای کشور و جامعه در حوزه فناوری اطلاعات و با استفاده از آخرین ابزارها و فناوری ها، عمده فعالیتهای خود را بر روی ارائه آموزشهای کیفی و متفاوت در این حوزه متمرکز کرده است.

ما، برآنیم تا به لطف پروردگار به عنوان برترین مرکز آموزشی و پژوهشی، در محیطی شاد و خلاق، شرایط یادگیری علوم مختلف را، با در نظر گرفتن روابط انسانی و بهره مندی از همکارانی متعهد و دلسوز و اساتید متخصص و خلاق، در تمامی زمینه های علمی و فناوری، از سنین کودکی تا بزرگسالی در عرصه ملی فراهم نموده و جامعه ای انسانی، عادلانه، پویا، متخصص و بالنده را در آینده نظاره گر باشیم.

انتخاب آموزشگاه کامپیوتر مناسب

یکی از دغدغه های اصلی کارآموزان در زمینه آموزش، انتخاب آموزشگاهی است که علاوه بر کیفیت آموزش بتواند مدرک معتبر نیز ارائه دهد. در زمینه ی آموزش مهارت های کامپیوتری، آموزشگاه های کامپیوتر فنی حرفه ای از اعتبار رسمی در سراسر کشور برخوردارند و می توانند در انتهای آموزش مدرک فنی حرفه ای بین المللی که قابل ترجمه بوده و علاوه بر استخدام برای مهاجرت نیز استفاده می شود به شما اعطا کنند. آموزش کامپیوتر برای تمامی سنین از دوره ICDL آغاز می شود که معمولا در تمام آموزشگاه های کامپیوتر فنی حرفه ای تدریس می شود و در پایان اخذ مدرک ICDL میسر خواهد شد. پس گام اول در یادگیری هر مهارت کامپیوتری انتخاب یک آموزشگاه کامپیوتر مناسب و معتبر است. برای مشاهده لیست کامل آموزشگاه های کامپیوتر فنی حرفه ای نیز می توانید از سایت اداره کل فنی حرفه ای هر استان بازدید نمایید.

آموزشگاه کامپیوتر نیکوپردازش با بیش از 14 سال سابقه در زمینه آموزش کامپیوتر ویژه ورود به بازار کار است. نیکوپردازش یک آموزشگاه مجاز فنی حرفه ای بوده و دوره های کامپیوتر به خصوص دوره ICDL را به صورت تخصصی با ارائه مدرک رسمی از سازمان فنی و حرفه ای برگزار می نماید. واحد آموزشی نیکوپردازش واقع در سعادت آباد تهران با توجه به داشتن امکانات سخت افزاری و نرم افزاری، همیشه جزء بهترین آموزشگاه های کامپیوتر تهران بوده و بیشترین مخاطب آموزش مهارتهای هفتگانه کامپیوتر ICDL، نرم افزارهای گرافیکی و معماری را داراست. تمامی کلاس های کامپیوتر آموزشگاه نیکوپردازش به صورت حضوری و آنلاین برگزار می گردد.

آموزشگاه نیکوپردازش به شما کمک می‌کند بهترین نتیجه را بگیرید!

study light

انتخاب دوره

ابتدا با مشاوره با آموزشگاه نیکوپردازش دوره مورد نظر خود را انتخاب میکنید.

bell time

گذراندن دوره

پس از انتخاب دوره و انتخاب زمان دوره ، در دوره مورد نظر شرکت کرده.

graduation hat 02

امتحان و دریافت مدرک

پس از انتخاب دوره در امتحان تئوری و عملی سازمان فنی و حرفه ای شرکت کرده تا مدرک بین المللی خود را دریافت نمایید.

خدمات ویژه آموزشگاه کامپیوتر نیکوپردازش

نیکوپردازش به دلایل زیادی و به انتخاب کارآموزان به عنوان یکی از بهترین آموزشگاه کامپیوتر تهران شناخته شده ایم ،خدماتی که به کارآموزان ارائه میشود.

اسلاید قبلی
اسلاید بعدی

هنرجویان نیکوپردازش

طراحی سایت نیکوپردازش

ارتباط با ما

آدرس : تهران، پل مدیریت، بین علامه جنوبی و چهار راه مسجد پلاک 27 طبقه 3

small_c_popup.png

ارتباط با ما

برای ارتباط با ما مشخصات خود را وارد نمایید