همین امروز می‌تونی کسب و کار خودت رو شروع کنی!

همین حالا ثبت‌نام کن!
ورود و ثبت نام

ثبت نام اینترنت ماهواره ای Starlink

ثبت نام اینترنت ماهواره ای ممکن شد ؛ امکان ثبت نام کردن در وبسایت پروژه ی استارلینک ممکن شده است و با ثبت نام کردن در این وبسایت خواهید توانست که وضعیتِ پوششیِ این پروژه در محل سکونتتان را پیگیری کنید.

nikoupardazesh
ارسال درخواست اینترنت ماهواره ای

شرکت آمریکایی اسپیس ایکس که قصد ارائه خدمات اینترنت ماهواره ای به سراسر جهان را دارد، به زودی ارائه اینترنت را به صورت آزمایشی آغاز خواهد کرد و در همین راستا ارسال درخواست از ایران برای استفاده از خدمات اینترنت ماهواره ای را در وبسایت پروژه اینترنت ماهواره ای خود را ممکن کرده است.

پیش تر نحوه ارسال درخواست در این وبسایت بر اساس لیست کشورها بود که نام ایران در لیست قرار نداشت، اما در حال حاضر از طریق گوگل مپ امکان انتخاب ایران نیز وجود دارد.

nikoupardazesh
نحوه ثبت نام در سایت استارلینک

اسپیس ایکس تاکنون طی چندین مأموریت پرتاب، صدها ماهواره اینترنتی را تحت پروژه ای موسوم به استارلینک (Starlink) در مدار قرار داده است. اکنون با مراجعه به وبسایت استارلینک می توان با وارد کردن ایمیل و آدرس محل زندگی و زدن دکمه SUBMIT ثبت نام شما تکمیل شده و از آخرین به روزرسانی های مرتبط با پروژه ماهواره های اینترنتی اسپیس ایکس و دسترسی به خدمات اینترنت ماهواره ای این شرکت در نواحی مختلف جهان از جمله ایران مطلع می شوید.

پس از ارسال درخواست، کاربر ایمیلی از طرف اسپیس ایکس دریافت می کند که در آن به تلاش این شرکت برای ایجاد دسترسی به خدمات اینترنت پرسرعت در سراسر جهان اشاره شده است؛ تلاشی که به خصوص برای بهره مندی مردم در مناطقی صورت می گیرد که دسترسی آن ها به اینترنت با مشکل مواجه است و یا استفاده از آن گران تمام می شود.

در این پیام خطاب به کاربر آمده که در صورت قرار گرفتن ناحیه سکونت وی در مناطق تحت پوشش نسخه آزمایشی این خدمات، اطلاع رسانی دراین مورد انجام خواهد شد. همچنین کاربر در مورد پیشرفت های پروژه استارلینک در آینده اخباری را دریافت می کند. گفتنی است اسپیس ایکس قصد دارد اواخر تابستان جاری ارائه

فهرست مطالب
امتیاز دهی به این مطلب
۵/۵
admin

نظرات


  • admin گفت:

   با سلام و احترام
   احتیاجی به کد پستی برای ایران نیست فقط کافی است اسم محله خود را وارد نمایید مثلا سعادت آباد (فینگلیش وارد نمایید )

  • admin گفت:

   با سلام و احترام
   همانطور که در مت بالا توضیح داده شده قرار بر این است که امسال (میلادی) این پروژه توسط شرکت استارلینک راه اندازی شود

  • admin گفت:

   با سلام و احترام
   بله فرصت دارید اگر با موبایل ثبت نام میکنید و نمیشه با کامپیوتر وارد سایت استار لینک شوید و ثبت نام نمایید

  • admin گفت:

   با سلام
   با استفاده از دیش مخصوص می توان دریافت کرد
   البته هنوز راه اندازی نشده است و قرار بر این است امسال راه اندازی شود خبرهای تکمیلی را در همین سایت دنبال نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

×